Mersin Selam Sandık Odası Mezitli Çiftlikköy De İkinci El Eşya, Ev Mobilyası, Beyaz Eşya, Büro Ve Ofis Mobilyası Alımı Yapanlar.

Mersin Mezitli Çiftlikköy De değerlendirmek istediğiniz ikinci el ve spot eşyalarınızı yerinde bakıyor ve peşin nakit ve parayla kapıda ödemeyle alıyoruz.

Mezitli Çiftlikköy de ikinci el eşya, yatak odası, koltuk takımı, genç odası, oturma grubu, lcd tv, led tv, televizyon, kafeterya malzemesi, cafe malzemesi, öğrenci evi eşyası, teşhir ürünleri, spot beyaz eşya, spot buzdolabı, spot çamaşır makinesi, spot fırınlı ocak, ankastre seti, inverter klima, komple ev eşyası ve ev mobilyası, masa sandalye, baza yatak alımı yapılır.

Çiftlikköy üniversite öğrencilerin ev tutmak istedikleri yada özel yurt veya apart evlerinde kalmak istediği yer.Tabii eve çıkan ve sezon sonuna doğru ikinci el ev mobilyası, komple ev eşyası satmak ister doğal olarak yeni sezona kadar evin kirasını vermek ödemek onlara ağır gelecek.Bunun için değerlendirmek istediğiniz 2. el ürünlerinizi yerinde bakıyor ve peşin nakit parayla alıyor.

Mersin Selam Sandık Odası Mezitli de ikinci el eşya alımın da kalitenin ve güvenin adresi.

Mersin Selam Sandık Odası siz değerli müşterilerimizin satmak iatediği eski ve kullanılmış ürünlerinizi piyasanın yüksek fiyatlarına alır.sizler de yüksek fiyatlara satmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Mersin Mezitli de 2. el eşyalarınızı bize sormadan danışmadan satmayın.

 

 

 

  • Sosyal Medya

    facebook twitter youtube google+ feedburner