Mersin Selam Sandık Odası Davultepe De 2. El Ev Mobilyası, Beyaz Eşya, İkinci El Eşya Alımı Yapan Yerler Ve Alanlar.

Mezitli’nin ikinci el eşya alımının biraz daha seyrek olduğu yerlerinden biri.Bu yüzdendir ki ikinci el eşya alımı yapanlar burada dükkan yahut sandık odası açmayı pek düşünmemelerine sebep oluyor tabii yalnız kullanılmış veya eski ürün alımı olmamasıyla birlikte burada satım da biraz daha düşük.

Bazen gerçekten iyi ve kaliteli temiz ürünler düşüyor.

Siz Davultepe’liler değerlendirmek istediğiniz satmayı düşündüğünüz,yenilemek istediğiniz eski,kullanılmış ürünleri artık evinizden çıkarmak için sağı solu aramak,Ayşe’ye,Fatma’ya,Ahmed’e veya diğer tanıdıkları arayıp da evinizdeki mobilyanızı,beyaz eşyanızı satmak için kimseyi aramanıza gerek yok.

Davultepe de ikinci el eşya alanlar.

Evini taşıyacak olanlar,yeni ev alıp eski evin eşyaları yeni eve fazla gelenler,şehir değişikliğı yapacak olanlar,tayini çıkanlar taşıma ücretini karşılamak veya bununla gideceğiniz yerde peşinat saymak isteyenler ve daha fazlasını talebi edenler.Artık size bir telefon kadar yakın sandık odanız var.

Davultepe 2.el eşya, beyaz eşya,koltuk takımı, ev mobilyası, komple ev eşyası, kafeterya eşyası, büro eşyası, yatak odası, lcd led tv, inverter klima, spot eşya alımı yapanlar.

Mersin de kaliteli,güvenli hizmet almak isteyenler neden bekliyorsunuz sizler de ikinci el eşyanızı yüksek rakamlara satmak istemez misiniz ?

Mersin Selam Sandık Odası size en yakın internet ikinci elciniz.Mersin de kalitenin ve güvenin adresi.

 

 

 

  • Sosyal Medya

    facebook twitter youtube google+ feedburner