Mersin Selam Sandık Odası Erdemli Den İkinci El Eşya Alan Yerler.

Erdemli, Çeşmeli, Kocahasanlı, Kargıpınarı, Arpaçbahşiş, Tömük, Limonlu da ikinci komple ev eşyası, ev mobilyası, yatak odası, koltuk takımı, oturma grubu, büro mobilyası, ofis mobilyası, spot buzdolabı, spot beyaz eşya, spot çamaşır makinesi, spot bulaşık makinesi, spot ankastre seti, spot inverter klima, spot fırınlı ocak, otel eşyası, motel eşyası, baza yatak, masa ve sandalye, Sıfır halılar, yeni elektrikli ev aletleri, lcd tv, led tv, televizyon, çekyat takımları, kanepeler, teşhir ürünleri, fabrika malzemeleri, cafe malzemesi, kafeterya malzemesi alımı yapan yerler.

Bundan böyle elinizdeki, evinizdeki, büronuzdaki, ofisinizdeki, otel ve motelinizdeki, kafeteryanızdaki ikinci el eşya ve malzemelerinizi değerlendirmek ve satmak çok kolay.Yapmanız gereken sadece bizimle irtibat kurmak iletişime geçmek. Yada ürünlerinizi fiyat almak istiyorsanız watsup ile iletişim numaramıza resimleri gönderip fiyat alabilirsiniz.

Erdemli de 2 el eşya alanlar.

Bizim için mesafenin yakınlığı ve uzaklığı aynıdır.Önemli olan sizinle anlaşmamız sizin bu alış-verişe onaylamanız,gerisi bize ait.Nakliye ve hamaliye bize aittir.Bazı müşterilerimiz nakliye ve hamaliyenin kendilerine ait olduğunu düşünüyor ama öyle değil.

Sizler de 2.el eşyalarınızı piyasanın yüksek fiyatlarına satmak istiyorsanız ki istersiniz neden o zaman daha ucuza satasınız ki öyle değil mi ?.

Güvenilir sözünün arkasında duracak sizi sıkıntıya sokmuyacak bir firma arıyorsanız bizi arayın.

Mersin de kalitenin ve güvenin adresi.

DSC_6333

  • Sosyal Medya

    facebook twitter youtube google+ feedburner