Mersin Selam Sandık Odası Yenişehir De İkinci El Eşya Alımı Yapanlar.

Teknolojinin hızla geliştiği neredeyse internetsiz evin kalmadığı günümüzde insanlar,alış-verişini internet üzerinden sorunsuz,sıkıntısız bir şekilde halleder oldu.

Yeni evlenecek olanlar ihtiyacı olan ürünleri internette kısa bir sörf yaptıktan sonra kendilerine lazım olan beyaz eşya, yatak odası, koltuk takımı, lcd veya led televizyon, inverter klima, l köşe oturma grubu, elektrikli ev aletleri ve diğer ev için lazım olan malzemelere kolaylıkla ulaşabiliyor hatta istediği markayı ve fiyatını görebiliyor.

Hizmet artık sizin kapınıza kadar geliyor.Size sadece beğenmek ve seçmek kalıyor.

Aynı zaman da evini yenilemek isteyenler yada şehir değişikliği yapmak isteyenler nakliye fiyatları fazla olduğundan dolayı eşyalarını bulunduğu şehir de satıp gittiği yerde sıfır veya ikinci el almak isteyebiliyor.

Bizler de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak,satmayı düşündüğü 2. el eşyalarını yerinde bakıyor ve değerlendiriyoruz.

   Mersin Yenişehir, Pozcu, Göçmen,Eğriçam Mahallesi, Menteş, Kocavilayet, Akkent, 50.Yıl Mahallesinden ikinci el beyaz eşya, yatak odası, koltuk takımı, yemek odası, genç odası, inverter klima, kafeterya malzemesi, büro ve ofis mobilyası, ev mobilyası, lcd tv, led tv, televizyon,komple ev eşyası alanlar.

Elinizdeki ikinci el, kullanılmış eski ürünler var ve güvenilir bir firma,ikinci elci mi arıyorsunuz ?

Daha önce hiç böyle bir şey satmadınız, haklı olarak bunun endişesini sıkıntısını yaşıyorsunuz,biz Mersin Selam Sandım Odaso olarak daima sizin yanınızdayız.Yapmanız gereken sadece bizimle irtibat kurmak.

      Mersin Pozcu Sandık Odası

Mersin Pozcu da spot, yeni buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, baza yatak, masa sandalye, led Tv, lcd Tv, klima, beyaz eşya alanlar.

Mersin Göçmen, Akkent, Eğriçam da güvenilir ve kaliteli işin ehli bir firma arıyorsanız telefonun başına geçin ve bize ulaşın.

Eşyalarınıza yerinde bakalım ve fiyatlandıralım.

Sizler de ikinci el, kullanılmış, spot, yeni, sıfır eşyalarınızı piyasanın yüksek fiyatlarına satmak istemez misiniz ?

Bunun cevabı gayet basit tabiki evet diyorsanız,fazla zaman kaybetmeyin.

Mersin Selam Sandık Odası ikinci el de kalitenin ve güvenin adresi.

 

  • Sosyal Medya

    facebook twitter youtube google+ feedburner