Mersin Selam Sandık Odası Mezitli Soli De İkinci Ve Spot Sıfır Eşya Alımı Yapanlar.

Mezitli Soli de 2.el eşya alımının merkeze göre biraz daha durgun olduğu yerlerden biri.Bununla beraber sıkıntığı yaşadığımız,bazen sadece eşya bakmaya gittiğimiz seyrek yer.

Geçen bir arkadaş Soli de bir sitede görevli olan ikinci el eşya olduğunu söyledi.Az çok insanları tanımışız ne de olsa ben peşin hemen sordum anlaşırsak hemen alabilir miyiz diye.O da evet dedi.Yola çıktık arabayla beraber arayan arkadaşla görüştük neyse eve çıktık bize fırın var dedi mikrodalga çıktı,köşe takımı var dedi ben koltuk anladım mutfak köşesi çıktı.Neyse anlaştık bize bu gün olmaz dedi al buradan yak şimdi nasıl olacak. Neyse ertesi gün gittik aldık.Bu sadece bir misal bunun gibi olumlu ya da olumsuz nice durumlarla karşılaştık.Biz şunu diyoruz net satmaya karar verdikten sonra bizi arayın.

Mezitli Soli De İkinci El Aldığımız Ürünler;

İkinci el yatak odası, koltuk takımı, oturma grubu, ankastre takımı,inverter klima, lcd tv, led tv, televizyon, genç odası, beyaz eşya, ofis mobilyası, ev mobilyası, komple ev eşyası, kafeterya malzemesi, büro eşyası, spot buzdolabı, spot çamaşır makinesi, spot fırınlı ocak, sıfır elektrikli ev aletleri,toplu zigon sehba, toplu mini fırın, baza yatak başlık, masa ve sandalye, sürgülü elbise dolabı, kanepeler alımı yapılmaktadır.

   Mezitli sandık odası, Mezitli de 2 el eşya, Mezitli de spotçular, Mezitli de ikinci elciler.

Satmayı düşündüğünüz eski, ikinci el, kullanılmış,yeni, sıfır ürünlerinizi, mobilyalarınızı yerinde bakıyor peşin ve nakit parayla alıyoruz.

Bize sormadan danışmadan ürünlerinizi, malzemelerin izi satmayın.

Mersin Selam Sandık Odası ikinci elde kalitenin ve güvenin adresi.

 

 

 

  • Sosyal Medya

    facebook twitter youtube google+ feedburner