Mersin Sandık Odası Tarsus Da 2. El, Spot, Beyaz Eşya, Ev Mobilyası, Ev Eşyası Alanlar.

Tarsus da ikinci el ve spot eşyalarınızı satmanız artık çok kolay.Yapmanız gereken bize ulaşmak,bizimle irtibat kurmak.Sonrasını siz düşünmeyin bize bırakın.

 Tarsus Da İkinci El Ve Spot Aldığımız Ürünler.

İkinci el ev mobilyası, ev eşyası, beyaz eşya, salon takımı, oturma grubu, koltuk takımı, genç odası, yatak odası, ankastre seti, klima, lcd tv, led tv, televizyon, büro mobilyası, ofis eşyası, otel malzemesi, masa sandalye, baza yatak, teşhir ürünleri, l köşe takımı alımı yapıyoruz.

Spot, sıfır beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, ankastre seti, inverter klima, klima, lcd tv, led tv, elektrikli ev aletleri, masa sandalye, baza yatak, orta sehpa, zigon sehpa, kanepeler alıyoruz.

Yalnız siz değerli müşterilerimizden eşyanın durumunu net olarak söylemesini yani; kırığı,çıkığı, darbesi,yırtığı,arızası vs eşyanın kusuru varsa bunu özellikle bize söylemenizi rica ediyoruz.Çünkü geçenler de Tarsus da bir ablanın ikinci el tekli baza yatak,masa sandalye,televizyon eski tüplü bunun gibi eşyaları vardı.Ablanın evine vardığımızda bazanın makası ve amastörleri bozuk değil yoktu.Oraya vardığımızda bunu öğrendik. Diğer eşyanın da sorunu vardı.Ben özellikle şunu vurgulamak istiyorum ben ikincibel eşyaya bakmaya değil almak için yola çıkıyorum.Sizin sözünüze itimat ederek, size inanarak yanınıza geliyorum.Bundan dolayı lütfen bizi aldatmayın,bize yardımcı olun.

Bizim alış-verişimiz bir kereye mahsus olmasın,hem alalım hem de satalım.Biz size,siz bize yardımcı olun.Bu şekilde işler daha güzel ve kolay olur.Öyle değil mi ben buna inanıyorum.

Biz size zulmetmeyelim siz de bize zulmetmeyin.

Tarsus da 2.el eşya, ikinci el eşyalarınızı piyasanın yüksek fiyatlarına alınır.Eşyalarınızı peşinbve nakit parayla yerinde alıyoruz.Hem de hemen.

Tarsus da ikinci elde kaliteli ve güvenli hizmet almak isteyenler yapmanız gereken bizi aramanız.

  • Sosyal Medya

    facebook twitter youtube google+ feedburner